İstanbul

İstanbul'da sahibinden eşyalı kiralık daireler

blueground, İstanbul'un en iyi lokasyonlarında özenle dekore ettiği daireleri orta ve uzun vadeli olarak kiralıyor.

Şu ana kadar eşyalı dairelerimizde ağırladığımız kiracılarımızın sayısı 1000'i geçti.
İşte bizi seçme nedenleri

serviced apartments in top locations
Avrupa Yakası'nda sahibinden eşyalı kiralık daireler
Yüksek katlarda bulunan birçok dairemiz harika bir manzaraya sahip.
fully equipped furnished apartments
Kendinizi evinizde hissedeceğiniz daireler
Sahibinden yeni eşyalı kiralık daireler. Esnek konaklama şartları ve kişisel gizlilik politikası.
furnished apartments in great value
En iyi fiyat
Diğer konaklama alternatiflerine kıyasla düşük fiyat
serviced apartments with 24/7 support
Profesyonel hizmetler
Temizlik, bakım-onarım ve fatura yönetimi hizmetleri. Kiracılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilmiş mobil uygulama
flexible furnished apartments
Esnek şartlar
Esnek süre ve sözleşme şartları

İstanbul'da 1+1 Kiralık Daire

Yalnız veya partnerinizle seyahat ediyorsanız ve bir otelin sunabileceğinden daha fazla rahatlık arıyorsanız 1+1 dairelerimiz tam size göre! Şehir veya Boğaz manzaralı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özenle eşyalandırılmış dairelerimizin fiyatları 4,000 TL - 7,000 TL arasında değişiyor.

İstanbul'da 2+1 Kiralık Daire

Aileniz veya arkadaşınızla aynı evi paylaşmak istiyorsanız tamamen eşyalı 2+1 dairelerimize göz atın! İhtiyacınız olan tüm eşyaları bulabileceğiniz 2+1 dairelerimizin fiyatları 6,000 TL - 17,000 TL arasında değişiyor.

İstanbul'da 3+1 Kiralık Daire

3 ve 4 yatak odalı eşyalı dairelerimiz, birlikte seyahat eden aile, arkadaş veya iş arkadaşları için mükemmel konaklama çözümü sunuyor. İstanbul Avrupa Yakası'nda iyi lokasyonlarında bulunan tamamen eşyalı 3+ odalı dairelerimizin fiyatları 8,000 TL - 18,000 TL arasında değişiyor.

İstanbul'da hangi semtte yaşamalı?

Bebek'te kiralık
mobilyalı daireler

Bebek, Avrupa Yakası sahil şeridinin en popüler semtlerinden biridir. Eğer denize yakın, kafe ve restoranlarla dolu, hareketli bir bölgede yaşamak istiyorsanız Bebek sizin için ideal seçim olacaktır. blueground'un tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde modern eşyalarla dekore ettiği Bebek dairelerinin fiyatları 14,000 TL - 18,000 TL arasında değişiyor.

Arnavutköy'de kiralık
mobilyalı daireler

Farklı kökenlerden gelen birçok insanın bir arada yaşadığı tarihi bir semt olan Arnavutköy, Avrupa Yakası sahil şeridinde konumlanmıştır. Ahşap yalıları, kafeleri, deniz ürünleri restoranları ve gece hayatıyla ön plana çıkan Arnavutköy'de bulunan blueground dairelerine göz atın! Tamamen eşyalandırılmış modern dairelerimizin fiyatları 6,500 TL'den başlıyor.

Beşiktaş'ta kiralık
mobilyalı daireler

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan, ayrıca futbol takımıyla tanınan Beşiktaş, turistik bir merkezdir. Beşiktaş'ın kafe ve restoranlarına, balık pazarına, hareketli sokaklarına ve eğlence hayatına yakın mesafede bulunan ve aynı zamanda harika manzaralara sahip blueground dairelerinin fiyatları 7000 TL'den başlıyor.

Etiler'de kiralık
mobilyalı daireler

Etiler, İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan eski bir semttir. Levent, Maslak gibi iş merkezlerine ve Beşiktaş'a yakın bir konumdadır. Akmerkez alışveriş merkezine, Etiler'in ünlü restoran ve barlarına yakın mesafede bulunan yeni eşyalı modern blueground dairelerinin fiyatları 1+1 seçeneklerde 6,000 TL'den, 2+1 seçeneklerde 7,000 TL'den, 3 ve üzeri odalı dairelerde ise 9,000 TL'den başlıyor.

Ulus'ta kiralık
mobilyalı daireler

Ulus; Arnavutköy ve Kuruçeşme'yi yukarıdan gören eski bir yerleşim merkezidir. İstanbul'un en güzel manzaralarından birine sahip Ulus Parkı ve popüler kafe ve restoranların birkaçını burada bulacaksınız. Ulus'ta bulunan modern eşyalı blueground dairelerinin fiyatları 2+1 seçeneklerde 7,500 TL'den, 3+1 seçeneklerde ise 9,000 TL'den başlıyor.

Maslak'ta kiralık
mobilyalı daireler

Birçok gökdelenin yer aldığı Maslak, İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden birisidir. Aynı zamanda birçok rezidansa da ev sahipliği yapan Maslak, iş seyahatindeki çalışanların en çok tercih ettiği lokasyonlardandır. Güvenlikli, şehir merkezine ve plazalara ulaşımı kolay bu rezidanslarda bulunan blueground dairelerinin fiyatları 1+1 seçeneklerde 6,000 TL'den, 2+1 seçeneklerde 7,000 TL'den, 3 ve üzeri odalı dairelerde ise 9,000 TL'den başlayan fiyatlara sahip.

İstanbul'a taşınmak

Avrupa ve Asya'nın birleştiği, Türkiye'nin finans ve kültür merkezi İstanbul 15 milyondan fazla insana ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl tarihi dokuyu ve şehrin güzelliğini deneyimlemek için gelen turistlerin yanı sıra, İstanbul iş seyahatleri dolayısıyla da sıkça ziyaret edilmektedir.

Şehrin güzelliği, iki kıta arasında köprü görevi görmesi ve yaşam dolu olmasıyla İstanbul'a taşınmak kesinlikle heyecan verici bir deneyim! Fakat bu kadar kozmopolit bir şehre taşınmanın zorlukları olduğu da bir gerçek. Bugüne kadar bize güvenen yüzlerce kiracımız gibi siz de blueground dairelerini inceleyin ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan en uygun daireyi seçin.

close